Wspólnoty w parafii

Nawigacja

Wspólnoty wg księży

Katechetki

Nowości

Grupy duszpasterskie

KAPŁANI

Ks. Jan Biedroń – proboszcz

» Środa – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17:30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21:00
» Odpowiedzialny za Hospicjum św. O. Pio
» Odpowiedzialny za Katolickie Przedszkole św. Józefa
» Odpowiedzialny za Szkołę Katolicką
» Odpowiedzialny za Terapię Zajęciową
» Spotkania formacyjne dla pracowników Hospicjum
» Klub Inteligencji Katolickiej
» Parafialna Rodzina Róż Różańcowych
» Bractwo Świętego Józefa
» Nowy Obraz Parafii
» Bractwo Wieczystej Adoracji
» Wspólnota Amazonek

Ks. Krzysztof Nowak – senior wikariuszy

» Grafik posługi kapłanów na niedzielę i święta
» Koordynacja grupy dekoratorskiej
» Przygotowanie młodzieży do Bierzmowania VIII klasa (bezpośrednie przygotowanie)
» Liturgiczna Służba Ołtarza
» Rodzina Radia Maryja i TV Trwam
» Wspólnota Krwi Chrystusa
» Wspólnota Modlitewna św. Ojca Pio
» Bractwo Szkaplerza Świętego

Ks. Maciej Charabin – wikary

» Czwartek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17:30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21:00
» Praca w Wydziale Katechetycznym – Kurii diecezjalnej
» Przyjmowanie intencji Mszalnych, wypisywanie i rozliczanie
» Katolicka Telewizja Serbinów
» Neokatechumenat grupa 2
» Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych

Ks. Paweł Gutek – wikary

» Wtorek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17:30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21:00
» Codzienna Komunia św. chorym w Hospicjum św. O. Pio i św. M. Teresy
» Okazjonalna posługa w kancelarii parafialnej – protokoły
» Msza św. w Domu Terapii Zajęciowej raz w miesiącu
» Apostolstwo Matki Bożej patronki Dobrej Śmierci
» Stowarzyszenie Apostołów Bożego Miłosierdzia Faustinum
» Wspomożyciele Dusz Czyścowych

Ks. Bartłomiej Stawowy – wikary

» Piątek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17:30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21:00
» Msze św. w Przedszkolu raz w miesiącu
» Przygotowanie młodzieży do bierzmowania VII klasa
» Oaza młodzieżowa
» Legion Maryi
» Wspólnota Dwóch Serc Miłości

Ks. Paweł Piędzio – wikary

» Poniedziałek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17:30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21:00
» Msze św. w Szkole Katolickiej LO
» Neokatechumenat grupa 3
» Oaza Kościoła Domowego
» Odnowa w Duchu Świętym
» Prowadzenie grupy teatralnej
» Opieka nad grupą biegaczy

Ks. Michał Zelik – wikary

» Sobota – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17:30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21:00
» Msze św. w Szkole Katolickiej Podstawowej
» Neokatechumenat grupa 1
» Przygotowanie młodzieży do Bierzmowania VI klasa
» Rycerze Kolumba
» Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa
» Koło Misyjne i Papieskie Dzieła Misyjne

W niedzielę – Apel Maryjny o godz. 21:00 – prowadzi grupa Adoracyjna

Ks. Bronisław Futyma – emeryt

Ks. Krzysztof Kula – chory (przebywa w Hospicjum św. O. Pio)

Ks. Stanisław Knap – chory (przebywa w Hospicjum św. O. Pio)


KATECHETKI:

Pani Barbara Kubrak

» Przygotowanie Dzieci I Komunijnych
» Ruch Młodych Serc

Pani Lucyna Swatek

» Papieskie Dzieła Misyjne Dzieci
» Krucjata Eucharystyczna Dzieci

Pozostałe Wspólnoty i Stowarzyszenia istniejące w parafii:

» AA, Al. – Anon, Al. – Ateen
» Apostolstwo Modlitwy
» Bractwo Świętego Michała Archanioła
» Stowarzyszenie Kobiety Wobec Przemocy Alkoholowej w Rodzinie
» Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
» Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
» Straż Maryjna
» Wspólnota Duchowej Adopcji
» Wspólnota Przyjaciół Seminarium Duchownego i Rodzin Powołanych
» Zespół Pieśni i Tańca Lasowiacy

Ogłoszenia

Polecamy

client-image
client-image
client-image
client-image
client-image