Poświęcenie tornistrów i słodki upominek dla Najmłodszych

Nowości

Autor

W tym wyjątkowym dniu podczas Mszy Świętej dla dzieci w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Ks. dr Rafał Kusiak poświęcił tornistry. Na koniec Mszy Świętej, dzieci otrzymały również słodkie upominki.

Msza Święta, która miała miejsce dzisiaj o godzinie 11.15, była nie tylko okazją do duchowej refleksji, ale również znakiem rozpoczęcia przez dzieci nowego etapu edukacyjnego. Ks. dr Rafał Kusiak, który przewodniczył uroczystości, poświęcił tornistry najmłodszych parafian, wyrażając w ten sposób życzenia pomyślności i Bożej opieki na nadchodzący rok szkolny.

Dzieci, które wzięły udział we Mszy Świętej, otrzymały także słodkie upominki. Był to gest mający na celu zachęcenie najmłodszych do częstszego uczestnictwa w życiu kościelnym oraz podkreślenie radosnego charakteru rozpoczynającego się roku szkolnego.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img