Uroczysta Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Nowości

Autor

Sekretariat Parafii
Sekretariat Parafii
tel. 15 823 17 67

W naszej parafii w każdą środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 odprawiana jest uroczysta nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podczas nabożeństwa przez wstawiennictwo Maryi przedstawiamy Panu Jezusowi wspólne błagania, podziękowania i prośby. Msza Święta oraz nowenna transmitowana jest na żywo za pośrednictwem Katolickiej Telewizji Serbinów:

Każdy może również przedstawić swoją osobistą prośbę, zapisując ją na kartce i wrzucając do skrzynki za ławkami albo korzystając z poniższego formularza:

Dodaj prośbę do nowenny

 
 
 
 
*pole obowiązkowe
**wpis ukaże się na stronie po zatwierdzeniu przez moderatora
22 wpisy.
marta napisał/a 15 czerwca, 2022
O Matko Boża Nieustającej Pomocy pokornie proszę o uratowanie i narodziny dziecka Pauliny. Pomagaj jej w tym trudnym momencie.
O Matko Boża Nieustającej Pomocy pokornie proszę o uratowanie i narodziny dziecka Pauliny. Pomagaj jej w tym trudnym momencie.
Ola napisał/a 10 maja, 2022
O ustąpienie drżenia dłoni
O ustąpienie drżenia dłoni
wnuczka napisał/a 28 kwietnia, 2022
Matko Boża Nieustającej Pomocy pokornie proszę o dobrą spowiedź dla Anny
Matko Boża Nieustającej Pomocy pokornie proszę o dobrą spowiedź dla Anny
Elżbieta napisał/a 23 lutego, 2022
Proszę Cię, o Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, wstaw się u Pana Boga naszego w intencji nawrócenia Martynki, uzdrowienia jej z chorób psychicznych, o łaskę powrotu do sakramentów świętych dla niej i dla Roberta, oraz o łaskę znalezienia pracy dla Roberta, a także umocnienie i ożywienie wiary i wnuczki Alicji, u córki Kasi i jej męża Roberta, o dary Ducha Świętego dla nich, żeby z pokorą pełnili wolę Bożą. Amen
Proszę Cię, o Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy, wstaw się u Pana Boga naszego w intencji nawrócenia Martynki, uzdrowienia jej z chorób psychicznych, o łaskę powrotu do sakramentów świętych dla niej i dla Roberta, oraz o łaskę znalezienia pracy dla Roberta, a także umocnienie i ożywienie wiary i wnuczki Alicji, u córki Kasi i jej męża Roberta, o dary Ducha Świętego dla nich, żeby z pokorą pełnili wolę Bożą. Amen
WOJTEK K. napisał/a 23 lutego, 2022
O ZDROWIE DLA WUJKA ZDZISŁAWA DUDZIKA. O ZDROWIE DLA WUJKA TADEUSZA N. OD CHRZESTNEGO MIROSŁAWA. DZ.BŁ.50 URODZINY MARZENKI PALKI, OD PROBOSZCZA. DZ.BŁ.6 R.ŚLUBU ŁUKASZA I DOROTKI OD TEŚCIOWYCH. DZ.BŁ.30 URODZINY BOŻENKI WRONY OD ADAMA,LEOSIA,JULIANA. DZ.BŁ. 3 LATKA JULIANA OD CHRZESTNYCH TOBIASZA I BOŻENKI.
O ZDROWIE DLA WUJKA ZDZISŁAWA DUDZIKA. O ZDROWIE DLA WUJKA TADEUSZA N. OD CHRZESTNEGO MIROSŁAWA. DZ.BŁ.50 URODZINY MARZENKI PALKI, OD PROBOSZCZA. DZ.BŁ.6 R.ŚLUBU ŁUKASZA I DOROTKI OD TEŚCIOWYCH. DZ.BŁ.30 URODZINY BOŻENKI WRONY OD ADAMA,LEOSIA,JULIANA. DZ.BŁ. 3 LATKA JULIANA OD CHRZESTNYCH TOBIASZA I BOŻENKI.
pielgrzym napisał/a 17 lutego, 2022
O pokój na Ukrainie.Matko Boża Królowo Pokoju wstawiaj się za nami.
O pokój na Ukrainie.Matko Boża Królowo Pokoju wstawiaj się za nami.
Prośba o Zdrowie napisał/a 25 stycznia, 2022
Mateńko kochana upros Swojego syna o łaskę dla Haliny o wyzdrowienie z depresji.Bog. zaplac
Mateńko kochana upros Swojego syna o łaskę dla Haliny o wyzdrowienie z depresji.Bog. zaplac
Jadwiga napisał/a 5 stycznia, 2022
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże,potrzebne łaski,zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi,Artura,synka Anthonego-Michaela,prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym i sądzie,abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Jadwiga i Artur
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże,potrzebne łaski,zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi,Artura,synka Anthonego-Michaela,prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym i sądzie,abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Jadwiga i Artur
Prośba o uzdrowienie napisał/a 15 grudnia, 2021
Mateńko Nieustajacej Pomocy Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i tak nardzo proszę i błagam o uzdrowienie i powrót do zdrowia mojej Żony Twój czciciel
Mateńko Nieustajacej Pomocy Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i tak nardzo proszę i błagam o uzdrowienie i powrót do zdrowia mojej Żony Twój czciciel
Jadwiga napisał/a 14 grudnia, 2021
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże,dary Ducha Świętego, potrzebne łaski,zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi,Artura,synka Anthonego-Michaela,prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym i sądzie,abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Bóg zapłać Jadwiga i Artur
Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże,dary Ducha Świętego, potrzebne łaski,zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi,Artura,synka Anthonego-Michaela,prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym i sądzie,abyśmy nie zostali z synkiem na ulicy. Bóg zapłać Jadwiga i Artur
Jadwiga napisał/a 7 grudnia, 2021
Szczęść Boże Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym, wyjście z kłopotów finansowych, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy w sądzie żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Bóg zapłać Jadwiga i Artur
Szczęść Boże Kochana Mateczko oddajemy się Twemu Niepokalanemu Sercu prosząc o Błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, potrzebne łaski, zdrowie duszy i ciała dla Jadwigi, Artura, synka Anthonego-Michaela, prosimy o pozytywne zakończenie sprawy w urzędzie elektrycznym, wyjście z kłopotów finansowych, prosimy o pozytywne rozwiązanie sprawy w sądzie żebyśmy nie zostali z dzieckiem na ulicy. Bóg zapłać Jadwiga i Artur
Anna napisał/a 27 października, 2021
Matko Najświętsza, błagam aby zaginiony Borys odnalazł się cały i zdrowy.
Matko Najświętsza, błagam aby zaginiony Borys odnalazł się cały i zdrowy.
Krzysztof napisał/a 6 lipca, 2021
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
W intencjach Krzysztofa o zdrowie i inne łaski
Anna napisał/a 22 czerwca, 2021
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
O łaskę nawrócenia, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego dla Hazal.
Barbara napisał/a 16 czerwca, 2021
Maryjo dziękuję za otrzymane łaski za pomoc w znalezieniu pracy Proszę miej w opiece moją rodzinę
Maryjo dziękuję za otrzymane łaski za pomoc w znalezieniu pracy Proszę miej w opiece moją rodzinę
Barbara napisał/a 16 czerwca, 2021
Maryjo dziękuję za wysłuchane prośby Proszę pomóż mojej córce nabrać sił pokonać wszystkie słabości błogosław w zdrowiu Wierzę Mateńko że wszystko będzie dobrze Ufam Panu bo On może Wszystko Amen
Maryjo dziękuję za wysłuchane prośby Proszę pomóż mojej córce nabrać sił pokonać wszystkie słabości błogosław w zdrowiu Wierzę Mateńko że wszystko będzie dobrze Ufam Panu bo On może Wszystko Amen
Dorota napisał/a 21 kwietnia, 2021
Mateńko pomóż mojemu dziecku pokonać trudności płacz i łzy prosze przytul do Matczynego serca a wszystko zwyciężymy Jezu Ufam Tobie
Mateńko pomóż mojemu dziecku pokonać trudności płacz i łzy prosze przytul do Matczynego serca a wszystko zwyciężymy Jezu Ufam Tobie
Dorota napisał/a 21 kwietnia, 2021
Kochana Maryjo z całego serca dziękuję za pokonanie choroby męża bardzo proszę pomóż mu w znalezieniu pracy
Kochana Maryjo z całego serca dziękuję za pokonanie choroby męża bardzo proszę pomóż mu w znalezieniu pracy
Łukasz napisał/a 3 marca, 2021
Maryjo , proszę o znalezienie dla mnie pracy
Maryjo , proszę o znalezienie dla mnie pracy
Wiesława napisał/a 25 lutego, 2021
Maryjo, proszę o ulgę w cierpieniu dla ciężko chorej siostry.
Maryjo, proszę o ulgę w cierpieniu dla ciężko chorej siostry.
Wiesława napisał/a 25 lutego, 2021
Proszę o siłę do walki z chorobą i poprawę mojego stanu zdrowia.
Proszę o siłę do walki z chorobą i poprawę mojego stanu zdrowia.
Mieczysław napisał/a 17 lutego, 2021
Maryjo wstaw się do Jezusa abym wytrwał w cierpieniu fizycznym i duchowym
Maryjo wstaw się do Jezusa abym wytrwał w cierpieniu fizycznym i duchowym

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

spot_img

Polecamy