Strefa Aniołów 2021 już za nami!

Nowości

Autor

W niedzielę 3 października odbyła się „Strefa Aniołów”. Wspaniałe święto całej naszej wspólnoty.

Już po raz drugi „Strefa Aniołów” realizowana została w gościnnych progach kościoła pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Serbinowie. W tym roku uczniowie wystąpili na deskach sceny sali parafialnej.

Wszyscy zgromadzeni: Ks. prał. dr Jan Biedroń, opiekun Szkół Katolickich w Tarnobrzegu oraz ich dyrekcja – P. Joanna Szmuc, nauczyciele, uczniowie, rodzice, osoby zaprzyjaźnione mieli możliwość uczestniczyć w Mszy Świętej.

Zwieńczeniem „Strefy Aniołów” był wspaniały koncert pod hasłem ,,Radość w sercu’’ przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Moniki Bieniek, p. Anety Trościńskiej, p. Renaty Kaczorowskiej-Wartoń, p. Anny Stec-Kubik oraz p. Karoliny Skuzy. O nagłośnienie profesjonalnie zadbała p. Barbara Trzpis-Wiącek, przy czym należy wspomnieć o nieocenionej pomocy Mateusza Wójcika. Podziękowania należą się również p. Anecie Majce za wspaniałe anioły zdobiące scenę oraz p. Mirosławowi Sałkowi, który całe to wydarzenie uwiecznił. Ogromne podziękowania dla wszystkich nauczycieli zaangażowanych w przygotowanie „Strefy Aniołów”.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img