Dzieci otrzymały poświęcone różańce

Nowości

Autor

W niedzielę 3 października 2021 roku na Mszy Świętej o godz. 11.30 dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej otrzymały poświęcone różańce. W naszej parafii ze względu na miesiąc, w którym uczestniczymy w nabożeństwach różańcowych, dzieci otrzymują poświęcone różańce już w pierwszą niedzielę miesiąca.

Poświęcenia oraz wręczenia dokonał Ks. prał. dr Jan Biedroń. Ksiądz Proboszcz zachęcił dzieci do uczestnictwa w tegorocznych nabożeństwach oraz podziękował zgromadzonym rodzicom za troskę o wychowanie religijne swoich podopiecznych.

W tym roku „List dla M.” to nasza październikowa propozycja dla najmłodszych, poprzez którą chcemy zachęcać do wytrwałego odmawiania modlitwy różańcowej i regularnego uczestniczenia w parafialnych nabożeństwach. Chociaż tradycyjne listy zostają stopniowo zastępowane innymi środkami komunikowania i przekazywania informacji, jednak podczas tegorocznego Różańca będziemy chcieli wspólnie z dziećmi stworzyć szczególny list adresowany do Matki Bożej. Każdy kolejny dzień przynosić będzie kolorowe uzupełnienie treści tego listu, która na koniec stanie się modlitwą.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img