Triduum Paschalne 2024 r. – Grafik adoracji

Nowości

Autor

W czasie Triduum Paschalnego jako wspólnota wierzących głęboko wchodzimy w tajemnicę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. To czas, abyśmy zanurzyli się w modlitwie, refleksji i adoracji, oddając cześć naszemu Zbawicielowi, który dla nas cierpiał, umarł i zmartwychwstał, abyśmy mogli mieć życie wieczne.

Zachęcamy więc wszystkich mieszkańców Serbinowa oraz poszczególne grupy parafialne do zapoznania się z planem adoracji na czas Triduum Paschalnego. To niezwykła okazja, abyśmy jako wspólnota mogli razem oddawać cześć i modlić się przed Panem w tych szczególnych dniach.

Poznanie harmonogramu adoracji pozwoli nam zorganizować nasz czas tak, aby Jezus Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie był stale otoczony naszą uwagą, czcią i miłością.


- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img