Serbinowska świątynia pięknieje Ewangelią – Nowe witraże w kościele

Nowości

Autor

Nasza serbinowska świątynia pięknieje każdego dnia. W górnym kościele zostały niedawno zamontowane trzy nowe witraże, które podkreślają sakralność serca parafii. To piękne dzieło jest efektem hojności parafian, którzy wsparli je ofiarami na tacę.

Nowe witraże są nie tylko wyrazem naszej wiary, ale także prawdziwą ucztą dla oczu i duszy. Przedstawiają one trzy ważne sceny z życia naszego Pana Jezusa Chrystusa: scenę umycia nóg z Wieczernika, scenę z Golgoty oraz spotkanie Zmartwychwstałego z Marią Magdaleną. Każda z tych scen jest symbolem niezwykłej miłości, ofiary i nadziei, której doświadcza nasza Wspólnota każdego dnia.

Tak prezentują się nowe witraże w serbinowskiej świątyni – galeria aktualizowana

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img