Majowy Wieczór Uwielbienia

Nowości

Autor

Wieczór Uwielbienia, który miał miejsce w piątek 10 maja 2024 roku w naszej parafii, pierwszego dnia Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, był niezwykłym wydarzeniem, w którym wierni mogli doświadczyć głębokiej modlitwy i wspólnoty wiary. Tego dnia w serbinowskiej świątyni zgromadzeni na modlitwie oddali chwałę Bogu poprzez śpiew, modlitwę i kontemplację.

W atmosferze pełnej duchowego pokoju, serca wiernych otwierały się na działanie Ducha Świętego, a przez to mogli doświadczyć uzdrawiającej mocy Bożej obecności.

Majowy Wieczór Uwielbienia poprowadził Ks. dr Rafał Kusiak. Śpiew i grę na instrumentach poprowadzili Ks. Piotr Żurawski i P. Ewa Bomba wraz ze Scholą parafialną.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img