Rocznica Pierwszej Komunii Świętej

Nowości

Autor

7 maja 2023 roku w naszej parafii przeżywaliśmy rocznicę I Komunii Świętej. Liturgii przewodniczył Ks. prał. dr Jan Biedroń. Ksiądz Proboszcz wygłosił również okolicznościową homilię, w której przypomniał licznie zgromadzonym wiernym, że rocznica I Komunii Świętej to czas na refleksję nad tym, jak ważne jest osobiste spotkanie z Jezusem Chrystusem w Najświętszym Sakramencie, poprzez który wzmacnia naszą wiarę i jednoczy nas z całym Kościołem.

Oprawa liturgiczna została przygotowana przez dzieci. Dzięki duszpasterskiemu zaangażowaniu Ks. dr. Rafała Kusiaka, oprawa liturgiczna rocznicy I Komunii Świętej była piękna, starannie zaplanowana i oddawała doniosłość tego dnia.

Po Komunii Świętej, dzieci podziękowały wszystkim duchowym opiekunom za możliwość doświadczenia głębszej relacji z Panem Bogiem.

Następnie na zakończenie Mszy Świętej Ksiądz Proboszcz podziękował wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości i udzielił Bożego błogosławieństwa

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img