Dzień Mamy i Taty w Katoliku

Nowości

Autor

Przed nami jedne z najpiękniejszych, a z pewnością najbardziej osobistych świąt w roku:

Dzień Mamy, który obchodzimy 26 maja – oraz Dzień Taty, który obchodzimy 23 czerwca.

Matka – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. Ojciec – Tatuś- niewątpliwie jest symbolem wychowania, mądrości oraz bezpieczeństwa.

Kochani Rodzice!

Józef Ignacy Kraszewski napisał „Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.„

Wasze dzieci chcą Was obdarować szczególnymi dowodami miłości. Aby całym sercem podziękować swoim Mamom oraz Tatom za ten ogromny dar miłości oraz trud włożony w wychowanie, dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, uczniowie przygotowali podziękowania wyrażone słowem  i piosenką.  Rodzice otrzymali od swoich pociech własnoręcznie wykonane piękne, kreatywne prace artystyczne.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img