Zakończyliśmy czas parafialnych rekolekcji

Nowości

Autor

Rekolekcje parafialne w tegorocznym Wielkim Poście dobiegły końca. Ksiądz Rafał Cudziło, który wygłosił nauki rekolekcyjne, wskazał na potrzebę bycia chrześcijaninem, który w codziennym życiu nie wstydzi się dać świadectwa wiary. W tym kontekście Rekolekcjonista przypomniał o wielkiej wartości sakramentów dla prawidłowego rozwoju duchowego.

Rekolekcje parafialne trwały 4 dni. Na zakończenie tego wyjątkowego czasu ks. prał. dr Jan Biedroń podziękował ks. Rafałowi Cudzile za podjęty trud oraz za bogactwo treści wygłoszonych nauk. Następnie Ksiądz Proboszcz przypomniał wszystkim o możliwości uzyskania odpustu zupełnego za udział w ćwiczeniach duchowych trwających przynajmniej 3 dni. Wspólna modlitwa w intencjach Ojca Świętego oraz błogosławieństwo zwieńczyły czas rekolekcji parafialnych.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img