Droga Krzyżowa ulicami osiedla

Nowości

Autor

8 kwietnia 2022 r. po Mszy Świętej o godz. 18.00 w naszej wspólnocie parafialnej uczestniczyliśmy w nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami osiedla serbinowskiego. Wspólnej modlitwie przewodniczył Ks. prał. dr Jan Biedroń. Rozważania pasyjne poszczególnych stacji przygotowała Dyrekcja i Nauczyciele Szkół Katolickich i Katolickiego Przedszkola im. św. Józefa w Tarnobrzegu .

W tym dniu Ksiądz Proboszcz zaprosił wszystkich parafian do zaakcentowania swojego udziału poprzez przyniesienie krzyży wiszących na ścianach w mieszkaniach. Na zakończenie wspólnej modlitwy, przed wejściem do parafialnej świątyni, wszyscy zgromadzeni odśpiewali pieśń “Chrystus wodzem”, jednocześnie unosząc przyniesione krzyże.

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img