Zakończenie parafialnych rekolekcji wielkopostnych

Nowości

Autor

Od 24 do 27 marca 2021 roku przeżywaliśmy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ks. dr Radosław Koterbski. Tematem przewodnim nauk rekolekcyjnych były choroby duszy: obojętność, bezradność, rozczarowanie, samotność. Ojciec rekolekcjonista, odnosząc się do Słowa Bożego oraz doświadczenia życia ludzkiego, wskazał na powody oraz na sposoby rozwiązania  takich stanów ducha.

Na zakończenie rekolekcji ks. prał. dr Jan Biedroń podziękował ks. dr. Radosławowi Koterbskiemu za wygłoszone nauki i jednocześnie złożył życzenia z okazji zbliżających się uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Na zakończenie zostało udzielone rekolekcyjne błogosławieństwo.

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img