Wieczór Uwielbienia po zakończonych rekolekcjach

Nowości

Autor

23 marca 2024 roku o godzinie 19:00 odbył się comiesięczny Wieczór Uwielbienia, który poprowadził Ks. dr Rafał Kusiak. To spotkanie modlitewne było szczególnym wydarzeniem, związanym z zakończeniem rekolekcji wielkopostnych, które odbywały się przez ostatnie cztery dni.

Oprawę muzyczną tego wyjątkowego wieczoru przygotowała schola parafialna oraz młodzież z Ruchu Światło-Życie.

Dla wielu uczestników ten wieczór był momentem spotkania z Bogiem duchowej atmosferze. Wydarzenie to pozostawiło niezatarte wrażenie i przyczyniło się do wzmocnienia więzi wiary i wspólnoty w naszej parafii. Poprzez modlitwę i uwielbienie, uczestnicy mogli podziękować Bogu za łaski otrzymane w czasie rekolekcji.

Wieczór Uwielbienia nie tylko by podsumowaniem rekolekcji, ale także inspiracją do kontynuacji duchowej podróży po ścieżkach nawrócenia.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img