Tarnobrzeski Ogród Maryjny wybrzmiał śpiewem ku czci Matki Bożej

Nowości

Autor

2 maja 2022 r. po Mszy Świętej o godz. 18.00 w Tarnobrzeskim Ogrodzie Maryjnym wybrzmiał uroczysty śpiew Litanii Loretańskiej.

Po zakończonej Liturgii kapłani wraz z wiernymi zgromadzonymi w kościele przeszli do ogrodu maryjnego. Wspólna modlitwa została poprowadzona przez Ks. prał. dr. Jana Biedronia, który w okolicznościowym rozważaniu nawiązał postaci Maryi jako Matki każdego człowieka.

Maryja otacza płaszczem swojej opieki tych, którzy się do Niej uciekają, którzy proszą o pomoc. Może warto, aby tegoroczne majówki były modlitwą o pokój na Ukrainie i dla całego świata, ale także pokój wewnętrzny, duchowy dla każdego i każdej z nas.

Wspólna modlitwa została zwieńczona śpiewem “Z dawna Polski Tyś Królową”.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img