Podsumowanie roku formacji grup dziecięcych i młodzieżowych

Nowości

Autor

W sobotę, 22 czerwca 2024 r. o godzinie 15:00 w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza Święta, a zaraz po niej spotkanie dla dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych podsumowujące miniony rok pracy. Był to czas refleksji, wspomnień oraz wspólnej radości z osiągnięć minionych miesięcy.

Liturgii przewodniczyły Ks. prał. Jan Biedroń, który podczas homilii podkreślił znaczenie wspólnoty i modlitwy w życiu młodych ludzi. – W naszej parafii, gdzie aktywnie działają liczne grupy i wspólnoty, Msza Święta jest centralnym punktem duchowego życia. W czasie Eucharystii, wszystkie te grupy zbierają się, aby wspólnie dziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i prosić o dalsze błogosławieństwo. Dlatego też, mimo wakacyjnych wyjazdów, staramy się aktywnie uczestniczyć w Mszach Świętych i innych nabożeństwach – mówił Ksiądz Proboszcz, zachęcając wszystkich do kontynuacji aktywności modlitewnej także podczas wakacji.

Po Mszy Świętej odbyła się agapa, podczas której również podsumowano miniony rok działalności dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych. Była to okazja do podziękowań dla wszystkich, którzy angażowali się w pracę z młodzieżą – katechetów, animatorów, rodziców oraz samych młodych parafian.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img