Razem w modlitwie o powołania i za powołanych

Nowości

Autor

19 maja 2024 roku, nasza wspólnota parafialna zebrała się na Liturgii, aby wspólnie uczestniczyć w specjalnym dniu poświęconym modlitwie o powołania. Już od kilku dni wcześniej przygotowywaliśmy się duchowo do tego wydarzenia, angażując się w modlitwę i refleksję nad naszym życiem w kontekście Bożego powołania.

Oprawa liturgiczna, przygotowana starannie przez różne grupy parafialne, umożliwiła przeżycie wyjątkowego momentu spotkania z Bogiem. Podczas każdej Mszy Świętej, nasza wspólnota zanosiła do Boga intencje związane z powołaniami, prosząc o Jego błogosławieństwo dla wszystkich, którzy szukają swojego miejsca w służbie Kościołowi.

Po ogłoszeniach parafialnych na każdej z niedzielnych Mszy Świętych, jeden z przedstawicieli wspólnoty odczytywał modlitwę o powołania bł. Sopoćki. Niedziela modlitwy o powołania była dla nas czasem otwartości na działanie Boże w naszym życiu.

Serdecznie dziękujemy wspólnocie Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu za dar modlitwy w intencji parafian z Tarnobrzega-Serbinowa.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img