Pożegnaliśmy stary rok

Nowości

Autor

Eucharystycznym nabożeństwem rozpoczęliśmy dziękczynienie Bogu za kończący się 2021 rok. Był to czas, w którym w naszej świątyni mogliśmy się spotykać z Bogiem, modlić się osobiście oraz przyjmować sakramenty święte.

Słowa dziękczynnej modlitwy w imieniu całej wspólnoty parafialnej skierował do Boga Ks. prał. dr Jan Biedroń. Na zakończenie nabożeństwa zostały odśpiewane suplikacje. Następnie wspólnotowa modlitwa miała swoją kontynuację w sprawowaniu uroczystej Liturgii Mszy Świętej na zakończenie starego roku. Homilię wygłosił Ksiądz Proboszcz, który jednocześnie zachęcał wszystkich zgromadzonych, aby w swoim życiu zawsze kierowali się zasadą: widzieć, ocenić należycie i podjąć mądre działanie. Kaznodzieja również przywołał postać Maryi, która jest przemożną orędowniczką i wskazał Ją jako najlepszą przewodniczkę przez życie.

Następnie po Komunii Świętej zostało odśpiewane uroczyste “Te Deum”, jako dziękczynienie Bogu za kończący się 2021 rok.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img