Ogłoszenia duszpasterskie – 1.01.2022 r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Nowości

Autor

1.01.2022 r.
Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Przypominamy, że w kościele nadal obowiązuje przepis o zakrywaniu ust i nosa za pomocą maseczek ochronnych lub części odzieży. Przestrzeganie tego państwowego zarządzenia jest nie tylko naszym obowiązkiem, ale także wyrazem troski o nasze zdrowie, naszych bliskich, sąsiadów, znajomych, szczególnie o seniorów i osoby z poważnymi chorobami przewlekłymi, którzy są najbardziej zagrożeni.

 1. Dziś – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi;
  • Światowy Dzień Pokoju – Nowy Rok 2022 Łącząc się w modlitwie życzymy – niech Dziecię Jezus tak kieruje Waszym życiem, abyście mogli kroczyć drogą prowadzącą do radości, zgody, pokoju i miłości. Nowy Rok 2022 niech będzie pełen nadziei na spełnienie wszelkiego dobra;
  • Msze św. jak w niedziele;
  • o 800 początek Doby Modlitwy Różańcowej;
  • o 1630 Nieszpory Świąteczne.
 1. Jutro – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim;
  • o 1615 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic;
  • po Mszy św. o godz. 1700 , kolędowanie dla mieszkańców ul. H. Sienkiewicza 59, 61, 63, domki.
 1. W piątek 7 stycznia o godz. 1900 w naszym kościele będzie koncert zatytułowany Najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu śpiewającej rodziny Kaczmarek. Występ ma cel charytatywno-opiekuńczy, a całkowity dochód zostanie przeznaczony na kontynuację prac przy Hospicjum w Tarnobrzgu-Miechocinie. Cegiełki w cenie 20 zł są do nabycia w sklepiku parafialnym.
 1. Jutro spotkanie opłatkowe uczestników Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę w parafii św. Barbary. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 1800.
 1. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżywania Świąt.
- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img