Pomagaj z nami: 1% na hospicjum paliatywne w Tarnobrzegu-Miechocinie

Nowości

Autor

Celem opieki hospicyjnej jest stworzenie możliwie komfortowych warunków i zapewnienie dobrej jakości życia, kiedy nie ma możliwości wyleczenia samej choroby. Hospicjum daje nadzieję na przeżycie w pełni czasu, który pozostał. Dzięki temu pojawia się przestrzeń do uzdrowienia relacji i odbudowy związków duchowych między chorym a jego rodziną i bliskimi, na którą zwyczajnie nie było czasu podczas walki z chorobą w trakcie leczenia.

– Zwracam się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie odpisu podatkowego 1%. Dziękując, chcę również prosić i jednocześnie przypomnieć: każde dobro powraca, a w każdym chorym obecny jest Chrystus, który cierpi, w każdym ubogim jest Jezus Chrystus, który nas wszystkich kocha. Apeluje ks. prał. dr Jan Biedroń, proboszcz parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu-Serbinowie

Aby wesprzeć dzieło budowy Hospicjum można przekazać 1% podatku na rzecz Fundacji “Ciepło i Serce” KRS: 0000271640, Nr. konta: 98 9434 0002 2001 1000 0560 0001. Szczegółowe informacje dot. sprawozdań i działalności fundacji można znaleźć pod tym adresem.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img