Papież dziękuje dzieciom naszej parafii

Nowości

Autor

“Jego Świątobliwość przekazuje słowa wdzięczności za synowską, modlitewną bliskość, okazaną Mu z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku” – można przeczytać w liście z Watykanu zaadresowanym do dzieci naszej parafii.

W czasie adwentu dzieci wykonywały własnoręcznie kartki świąteczne, które następnie zostały wysłane do papieża Franciszka. W inicjatywę zaangażowani byli między innymi Katolickie Przedszkole, schola parafialna oraz ministranci.

Podczas niedzielnej Mszy świętej dla dzieci, ksiądz Paweł Piędzio odczytał odpowiedź, która nadeszła z Watykanu. Wszystkim zgromadzonym w kościele ta wiadomość sprawiła wiele radości.

Zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii do angażowania się w Liturgiczną Służbę Ołtarza i scholę parafialną oraz do udziału w kolejnych takich inicjatywach.

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img