Nawiedzenie naszej diecezji przez Relikwie bł. rodziny Ulmów

Nowości

Autor

W najbliższym czasie nasza diecezja stanie się miejscem niezwykłego wydarzenia – nawiedzenia przez Relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Jest to szczególnie doniosłe dla naszej parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu, gdyż to tutaj rozpocznie się ten wyjątkowy czas duchowego spotkania.

Relikwie błogosławionej rodziny Ulmów, składającej się z małżonków Józefa i Wiktorii oraz ich siedmiorga dzieci, będą wprowadzone do naszej świątyni w sobotę, 20 kwietnia 2024 r., o godzinie 17:00. Tego dnia będziemy mieli także okazję wysłuchać konferencji pt. “Modlitwa w rodzinie Ulmów”, którą wygłosi ks. dr Rafał Kobiałka. Po konferencji nastąpi celebracja Mszy Świętęj o godzinie 18:00. Wieczór zakończy się wspólnym różańcem o godzinie 20:00, modlitwą w intencji małżeństw i rodzin, której zwieńczeniem będzie Apel Maryjny o godzinie 21:00.

Kolejnego dnia, w niedzielę 21 kwietnia 2024 r., podczas Mszy Świętych, wszyscy wierni będą mieli możliwość indywidualnego uczczenia relikwii. Zapraszamy w szczególności wiernych z dekanatów: Baranów Sandomierski, Gorzyce, Nowa Dęba, Raniżów oraz Tarnobrzeg.

Serdecznie zachęcamy wszystkich parafian i mieszkańców naszej diecezji do włączenia się w to wyjątkowe wydarzenie. Niech będzie to czas wspólnej modlitwy, refleksji nad świętością życia rodzinnego oraz duchowego wzmocnienia. Niech przykład błogosławionej rodziny Ulmów będzie dla źródłem inspiracji do życia zgodnego z Bożymi przykazaniami.

Zapraszamy do udziału i doświadczenia tej niezwykłej chwili bliskości z błogosławioną rodziną Ulmów.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img