Męski Różaniec: Modlitwa za rodziny, parafię i Polskę

Nowości

Autor

W każdą pierwszą sobotę miesiąca w naszej parafii odbywa się wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga mężczyzn z różnych środowisk i w różnym wieku. To właśnie wtedy, o godzinie 8:00 rano, mężczyźni spotykają się, aby wyrazić swoją wiarę i solidarność w modlitwie za swoje rodziny. To wydarzenie to Męski Różaniec.

Męski Różaniec to nie tylko tradycyjna modlitwa, ale również wyraz silnej więzi społecznej i duchowej między mężczyznami wierzącymi. Rozpoczyna się od Mszy Świętej celebrowanej w dolnym kościele. Następnie, zebrani wychodzą w teren parafii, aby wraz z różańcem w dłoniach modlić się przy jednej z figur religijnych.

To niezwykłe wydarzenie przyciąga mężczyzn nie tylko z samej parafii, ale również spoza jej granic. Spotkanie mężczyzn w takiej atmosferze duchowej i wspólnotowej ma ogromne znaczenie dla umocnienia wiary.

Zapraszając mężczyzn do udziału w Męskim Różańcu, nasza parafia otwiera drzwi dla wszystkich, którzy pragną doświadczyć wspólnoty, wsparcia i siły płynącej z modlitwy. Niezależnie od wieku, stanu społecznego czy zawodu, każdy mężczyzna jest mile widziany, aby dołączyć do tej wyjątkowej formy wspólnej modlitwy.

Zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img