Koncert Życzeń dla Twoich bliskich

Nowości

Autor

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 1400 w Katolickiej TV Serbinów jest emitowany Koncert Życzeń. Każdy, kto pragnie złożyć życzenia swoim bliskim za pośrednictwem naszej telewizji, powinien wypełnić kartę zgłoszeniową, która dostępna jest na stoliku za ławkami lub znajduje się poniżej w załączniku.

Wypełniony formularz wraz z potwierdzeniem wpłaty „cegiełki” należy przesłać drogą mailową na adres: tvserbinow@gmail.com albo przynieść do naszej parafialnej świątyni i złożyć w miejscu do tego wyznaczonym, gdzie dyżur pełnić będzie przedstawiciel KTV „Serbinów.

Karty zgłoszeniowe są przyjmowane w każdą środę od godz.1730 do godz.1930, (z przerwą na Mszę Świętą).

Najbliższe edycje Koncertu Życzeń w 2022 roku to:

  • 3. kwietnia
  • 1. maja
  • 5. czerwca

WAŻNE INFORMACJE

  • Warunkiem emisji życzeń jest  ich zgłoszenie  na „Karcie zgłoszeniowej”  oraz wpłaty  „cegiełki” na rzecz Katolickiej Telewizji „Serbinów” z minimum dwutygodniowym wyprzedzeniem.
  • Koncert życzeń będzie emitowany przez Katolicką Telewizję „Serbinów” w pierwszą niedzielę  każdego miesiąca w godz. od 14.00 – 15.00
  • O terminie emisji życzeń, Katolicka Telewizja „Serbinów” poinformuje „nadawcę i odbiorcę życzeń drogą telefoniczną lub mailową z 10 dniowym wyprzedzeniem przed dniem emisji koncertu.
  • Do „Karty zgłoszeń” można dołączyć zdjęcia obiorcy życzeń, które zostaną wyemitowane w trakcie trwania Koncertu Życzeń.  Po emisji zdjęcia te można będzie odebrać od osób do tego uprawnionych w siedzibie Katolickiej Telewizji „Serbinów”.
  • Informujemy Państwa, że Koncert Życzeń jest skierowany do tych
   z  Państwa , którzy maja możliwość odbierania naszych programów w telewizji kablowej i za pomocą internetu.

Serdecznie zapraszamy do składania życzeń swoim najbliższym za pośrednictwem Katolickiej Telewizji Serbinów.


 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

spot_img

Polecamy