Kiermasz ciast wielkanocnych

Nowości

Autor

24 marca 2024 r. w Niedzielę Palmową, plac przed kościołem pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Serbinowie w Tarnobrzegu wypełnił się zapachem świątecznych wypieków podczas organizowanego przez Szkoły Katolickie kiermaszu ciast wielkanocnych.

Na stoisku rozłożonym przed wejściem do świątyni prezentowano bogactwo kolorowych ciast, mazurków, serników i wielu innych tradycyjnych wielkanocnych smakołyków. Wśród stoisk pełnych wypieków nie brakowało także tradycyjnych ozdób wielkanocnych, które dodawały uroku i wyjątkowego charakteru temu wydarzeniu. Kwiaty, palmy wielkanocne, pisanki i wielobarwne stroiki przyciągały wzrok i tworzyły niepowtarzalny klimat.

Kiermasz ciast wielkanocnych nie tylko dostarczył uczestnikom wyśmienitych smaków tradycyjnych wypieków, ale przede wszystkim umożliwił budowanie silnych więzi społecznych i wspólnego przeżywania radości z nadchodzących świąt. To był dzień pełen uśmiechu, wdzięczności i wzajemnej życzliwości, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img