Adwentowe konkursy dla dzieci i młodzieży

Nowości

Autor

Sekretariat Parafii
Sekretariat Parafii
tel. 15 823 17 67

Ogłaszamy 2 konkursy adwentowe:

Pierwszy polega na wykonanie najpiękniejszego lampionu adwentowego w formie przestrzennej. Technika wykonania i użyte materiały według pomysłu twórcy. Prace można składać do 11 grudnia, a 18 grudnia w niedzielę, na Mszy o godz. 11.15 rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie zwycięzców.

Drugi konkurs dla dzieci i młodzieży naszej parafii dotyczy wykonania szopki Bożonarodzeniowej. Prace również wykonujemy własną techniką i składamy je do zakrystii do 11 grudnia. Podobnie jak konkurs na lampion adwentowy, rozstrzygnięcie będzie miało miejsce 18 grudnia na Mszy dziecięcej.

Regulaminy konkursów znajdują się poniżej w załącznikach.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img