Zakończenie peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów w Tarnobrzegu

Nowości

Autor

Ostatnim akcentem peregrynacji relikwii bł. Rodziny Ulmów było nabożeństwo o godzinie 16:00, które poprowadził Ks. prał. Jan Biedroń. Wierni zgromadzeni w parafialnej świątyni, z wielkim skupieniem wzięli udział w tej modlitwie. Ksiądz Proboszcz w słowie na zakończenie peregrynacji pokierował wszystkich ku refleksji nad duchowym dziedzictwem i bł. Rodziny Ulmów, po czym dokonał uroczystego zawierzenia rodzin oraz wypowiedział słowa modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele.

Na zakończenie nabożeństwa wszyscy obecni otrzymali błogosławieństwo Boże relikwiami błogosławionej Rodziny Ulmów.

Kolejny etap peregrynacji rozpoczął się w parafii pod wezwaniem św. Floriana w Stalowej Woli.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img