Uwielbili śpiewem i muzyką Jezusa na koncercie Jednego Serca Jednego Ducha

Nowości

Autor

Z radością dzielimy się wspomnieniami z wyjątkowego wyjazdu na koncert Jednego Serca Jednego Ducha, który odbył się w Rzeszowie w dniu Bożego Ciała, 30 maja 2024 roku. To niezwykłe wydarzenie muzyczne zgromadziło tysiące wiernych z całej Polski, oferując niezapomniane przeżycia duchowe i artystyczne. Nasza parafia miała zaszczyt uczestniczyć w tym wspaniałym koncercie, który był doskonałą okazją do wspólnej modlitwy, śpiewu oraz umocnienia wiary.

Wyjazd, zorganizowany przez Ks. Piotra Żurawskiego, z naszej parafii zaplanowany został o godzinie 16:00. Po dotarciu na miejsce, nasi parafianie mieli okazję do uczestniczenia w przygotowanych atrakcjach oraz wspólnej modlitwie przed koncertem. Sam koncert, trwający kilka godzin, był pełen wzruszających momentów i radosnych pieśni, które poruszyły serca wszystkich uczestników. Szczególną atmosferę tworzyła jedność i wspólnota, która zapanowała wśród zgromadzonych wiernych.

Powrót do domu, mimo zmęczenia, był pełen radości i duchowego ożywienia. Parafianie wspominali koncert jako niezapomniane przeżycie, które umocniło ich wiarę i zacieśniło więzi wspólnotowe. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, oraz tym, którzy przyczynili się do jego organizacji. Już teraz zapraszamy na kolejne parafialne wyjazdy i wydarzenia, które będą okazją do wspólnego przeżywania naszej wiary.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img