Tarnobrzeska Droga Krzyżowa na Tarnicę

Nowości

Autor

W Wielki Piątek, 29 marca 2024 roku, o godzinie 5 rano grupa z Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Tarnobrzegu wyruszyła w podróż – Drogę Krzyżową na Tarnicę. To wydarzenie, które połączyło duchowe doświadczenia z fizycznym wysiłkiem, stanowiło ważne przeżycie dla każdego uczestnika.

Uczestnicy ruszyli na niebieski szlak prowadzący na szczyt Tarnicy. Podczas wędrówki zatrzymywali się przy stacjach Drogi Krzyżowej, gdzie wspólnie modlili się i czytali rozważania. To były momenty skupienia i refleksji, umożliwiające uczestnikom głębsze skoncentrowanie się na Męce Pana Jezusa. Duchową opiekę sprawował Ks. dr Rafał Kusiak, który towarzyszył uczestnikom, modląc się z nimi w trakcie stacji Drogi Krzyżowej.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img