Świąteczne odwiedziny Chorych i Cierpiących

Nowości

Autor

Z racji Świąt Paschalnych Klub Inteligencji Katolickiej działający przy naszej parafii przygotował wielkanocne upominki dla wszystkich przebywających w tarnobrzeskich hospicjach. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy, którą poprowadził Ks. prał. dr Jan Biedroń. Ksiądz Proboszcz przypomniał wszystkim, że Chorzy i Cierpiący są w sercu Kościoła, ponieważ przez krzyż doświadczeń idą drogą samego Chrystusa, który prowadzi człowieka do Zmartwychwstania.

Po zakończonej modlitwie, w hospicyjnej kaplicy, słowa życzeń świątecznych przekazała wszystkim podopiecznym hospicjum Pani Prezes KIK Ewa Lipińśka-Mikrut.

Po zakończonej modlitwie Ks. prał. dr Jan Biedroń oraz członkowie KIK na czele z Panią Prezes Ewą Lipińską-Mikrut przechodząc do sal, gdzie znajdują się Chorzy i Cierpiący, przekazali wielkanocne upominki.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img