Przygotowania do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej

Nowości

Autor

W związku z oczekiwaniem na beatyfikację sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia oraz matki Elżbiety Róży Czackiej, Klub Inteligencji Katolickiej przygotował okolicznościową wystawę związaną z życiem przyszłych błogosławionych.

Wystawa znajduje się w przedniej części kościoła i jest dostępna dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę o życiu kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej.

W naszej parafii bezpośrednie, duchowe przygotowanie do beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej trwa od 3 września. Po Mszy Świętej o godz. 18 odmawiana jest Nowenna w intencji licznych i trwałych owoców beatyfikacji.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img