Przedszkolaki zakończyły rok szkolny

Nowości

Autor

W czwartek, 19 czerwca 2024 roku, w dolnym kościele, odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego w Katolickim Przedszkolu im. św. Józefa. Liturgia rozpoczęła się o godzinie 15:00 i była wyjątkowym momentem podsumowania całorocznej pracy oraz duchowego wzrastania najmłodszych członków naszej wspólnoty.

Przed Mszą Świętą Pani dyrektor Przedszkola, Monika Włoch, złożyła podziękowania Ks. prał. Janowi Biedroniowi za wsparcie, jakie nieustannie udziela społeczności przedszkolnej. Wyraziła również swoją dumę z osiągnięć dzieci oraz wdzięczność dla rodziców i nauczycieli za ich wkład w rozwój i wychowanie przedszkolaków.

Liturgii przewodniczył Ks. prał. Jan Biedroń. W homilii Ksiądz Proboszcz podkreślił, jak ważne jest, aby od najmłodszych lat dzieci wzrastały w atmosferze miłości, szacunku i zrozumienia, czerpiąc z nauki Chrystusa.  Zwrócił również uwagę na ogromną rolę rodziców i nauczycieli w tym procesie, wyrażając wdzięczność za ich zaangażowanie i poświęcenie.

Na zakończenie uroczystości, Ksiądz Proboszcz wręczył dzieciom słodką niespodziankę, co wywołało wiele radości i uśmiechów.

Uroczysta Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego w Katolickim Przedszkolu im. św. Józefa była nie tylko podsumowaniem minionych miesięcy, ale także przypomnieniem o wartościach, na których opiera się edukacja w naszej placówce.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img