Parafialny Dzień Dziecka Liturgicznej Służby Ołtarza

Nowości

Autor

Dzień Dziecka 2024 r. w był pełen radości i aktywności na świeżym powietrzu, a zorganizowane wydarzenia przyciągnęły wielu uczestników. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Ks. dr. Rafała Kusiaka. Pierwszym punktem programu była wycieczka rowerowa, która rozpoczęła się o godzinie 13:00. Ministranci i Lektorzy wraz z opiekunami mieli okazję przejechać malowniczą trasę, ciesząc się pięknem przyrody i zdrową dawką ruchu. Wspólna jazda rowerem sprzyjała integracji i budowaniu więzi między uczestnikami, a także promowała aktywny tryb życia.

Kolejnym punktem dnia był wspólny grill, który rozpoczął się o godzinie 14:00. Była to świetna okazja do odpoczynku po wycieczce rowerowej oraz do posilenia się smacznymi potrawami z grilla. Aromatyczne kiełbaski i inne smakołyki zadowoliły podniebienia wszystkich obecnych. Grillowanie odbywało się w atmosferze radości i śmiechu.

Następnie Liturgiczna Służba Ołtarza uczestniczyła we wspólnej modlitwie podczas nabożeństwa fatimskiego. Procesja z figurą Matki Bożej, której towarzyszyły pieśni i modlitwy, charakteryzowała się podniosłą i refleksyjną atmosferą.

Na zakończenie dnia, o godzinie 21:00, wszyscy zebrali się, aby wspólnie obejrzeć finał Ligi Mistrzów. To sportowe wydarzenie było długo wyczekiwanym punktem programu, który dostarczył wielu emocji i radości. Kibicowanie ulubionym drużynom zintegrowało uczestników i wprowadziło ich w sportowy nastrój. Dzień Dziecka 2024 w Serbinowie był niezapomnianym doświadczeniem, pełnym aktywności, smacznego jedzenia i sportowych emocji, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img