Ogłoszenia duszpasterskie – 13.02.2022 r. – VI Niedziela Zwykła

Nowości

Autor

13.02.2022 r.
VI Niedziela Zwykła

Przypominamy, że w kościele nadal obowiązuje przepis o zakrywaniu ust i nosa za po-mocą maseczek ochronnych lub części odzieży.

 1. Dziś – V Niedziela Zwykła;
  • witamy w naszej parafii Diakona Adriana TRYBULSKIEGO, który został na praktykę duszpasterską od 7 lutego do 7 maja 2022 roku. Życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa;
  • o 1400 w naszej Katolickiej TV Serbinów Koncert Życzeń. Nadawany jest również program zatytułowany: „Duchowy poradnik”.
  • w czasie ferii, a więc dzisiaj i 20 lutego, nie będzie Mszy św. dla dzieci o 1115 w dolnym kościele – dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 1130;
  • o 1630 Nieszpory;
  • różaniec w intencji Ojczyzny w Kaplicy adoracyjnej o  2030.
  • dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka.
 1. Jutro – wspomnienie św. Cyryla i Metodego – modlitwa za narody słowiańskie oraz wspomnienie św. Walentego – dzień modlitw w intencji narzeczonych, zakochanych i przygotowujących się do małżeństwa.
 1. We wtorek wspomnienie bł. Michała Sopoćko, kapłana.
 1. W środę o 1700 spotkanie dla kandydatów na ministrantów – zapraszamy chłopców po I Komunii Świętej i starszych;
  • o 1800 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • modlitwa Bractwa Szkaplerza Świętego.
 1. W czwartek modlitwa za kapłanów pełniących posługę w diecezji – o świętość ich życia i posługiwania.
 1. Składając roczny PIT można skorzystać z przekazania 1% swojego podatku na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu-Miechocinie. Serdecznie zachęcamy do złożenia tego daru, abyśmy mogli kontynuować dalsze prace przy rozpoczętym dziele, które będzie służyło osobom potrzebującym opieki paliatywno-hospicyjnej.
 1. Przy naszej parafii działa Poradnia Rodzinna. Pary przygotowujące się do zawarcia małżeństwa mogą odbyć spotkania z Doradczynią Życia Rodzinnego, które są wymagane przed zawarciem sakramentalnego związku małżeńskiego. Poradnia jest czynna we wtorki od godz. 17.00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
 1. W tym tygodniu dyżur przy kościele pełnić będą mieszkańcy bloków przy Jana Matejki 18 z klatek od 1 do 4. Prosimy o podjęcie dyżuru w poniedziałek i piątek. Sprzątającym w ubiegłym tygodniu składamy Bóg zapłać.
 1. Na nocne spotkanie z Jezusem Obecnym w Kaplicy adoracyjnej w najbliższym czasie zapraszamy mieszkańców bloków przy ul. Konstytucji 3 Maja:
  • jutro – blok nr 4, kl. 1 i 2.
  • w środę – blok nr 4, kl. 3 i 4.
  • w czwartek – blok nr 5, kl. 1 i 2.
  • w sobotę – blok nr 6, kl. 1 i 2.
  • w przyszłą niedzielę – blok nr 6, kl. 3 i 4.
 1. Zachęcamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.
 1. Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia, a obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje  urodziny lub rocznice wypraszamy Boże błogosławieństwo. Bożej Opatrzności polecamy chorych i cierpiących.
- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img