Ogłoszenia duszpasterskie – 11.07.2021 r. – XV Niedziela Zwykła

11.07.2021 r.
XV Niedziela Zwykła

1. Dziś XV Niedziela Zwykła;
    • o 1630 Nieszpory Niedzielne.
  1. Jutro – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.
  1. We wtorek – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    • dzień modlitw w intencji Ojca Świętego Franciszka;
    • 1800 modlitwa w intencji Ojczyzny oraz różaniec w Kaplicy adoracyjnej o godz. 2030.
  1. W środę – wspomnienie św. Henryka;
    • o 1800 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  1. W czwartekwspomnienie św. Bonawetury, biskupa i Doktora Kościoła;
    • parafialny dzień modlitwy o jedność;
    • o godz. 1900 w ramach XXIX Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej wystąpią Maria Perucka i Roman Perucki z Gdańska.
  1. W piątek wspomnienie NMP z Góry Karmel;
    • o 1500 Msza św. dziękczynna za pontyfikat Jana Pawła II i za Jego kanonizację;
    • 1800 Msza św. z modlitwą Bractwa Szkaplerza Świętego;
    • o 1930 początek Doby Modlitwy Różańcowej.
  1. Na nocne spotkanie z Jezusem Obecnym w Kaplicy adoracyjnej w najbliższym czasie zapraszamy mieszkańców ul. Królowej Jadwigi:
    • w środę – domki jednorodzinne.
    • w sobotę blok nr 2.
  1. W tym tygodniu dyżur przy kościele pełnić będą mieszkańcy ul. E. Orzeszkowej z bloku nr 4. Prosimy o podjęcie dyżuru w poniedziałek i piątek. Sprzątającym w ubiegłym tygodniu składamy Bóg zapłać.
  1. Trwa nabór kandydatów do Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Polecamy także jego filię w Stalowej Woli. Szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej uczelni.
  1. Zachęcamy do korzystania „Duchowego poradnika” nadawanego w naszej TV Serbinów.
  1. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w prace prowadzone przy kościele jak również za ofiary składane na potrzeby parafialne – Bóg zapłać.
  1. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz opieki Matki Najświętszej.