Turniej piłkarski dla Ministrantów i Lektorów

Nowości

Autor

W sobotę, 24 lutego 2024 r., odbył się turniej piłkarski, w którym wzięli udział lektorzy młodsi i ministranci przynależący do Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Młodzi zawzięcie walczyli o wygraną w turnieju, dając z siebie wszystko na boisku, niezależnie od wyniku, z determinacją i zaangażowaniem godnymi prawdziwych sportowców. Ich pasja i duch walki sprawiły, że turniej był pełen emocji i niezapomnianych momentów.

Naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz duchowemu opiekunowi ks. dr. Rafałowi Kusiakowi składamy gratulacje za ich determinację i wolę walki do samego końca. Dziękujemy za reprezentowanie naszej parafii z godnością i za poświęcenie włożone w udział w turnieju piłkarskim.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img