Msza Święta prymicyjna Ks. Mateusza Zięby – Odpust parafialny

Nowości

Autor

27. czerwca 2021 r. o godz. 11.30 uroczystej sumie odpustowej przewodniczył Ks. Mateusz Zięba. Jednocześnie była to Msza Święta prymicyjna, która zakończona została specjalnym błogosławieństwem.

Na początku Liturgii Ksiądz Prymicjant został powitany przez dzieci, a następnie w imieniu całej wspólnoty parafialnej Ks. prał. dr Jan Biedroń złożył Neoprezbiterowi życzenia wytrwałości w powołaniu na wyłączną służbę Bogu i Kościołowi. W tym szczególnym dniu w naszej parafii gościliśmy Rodziców Księdza Mateusza, których Ksiądz Proboszcz również serdecznie przywitał.

Ks. Mateusz w dzień odpustu parafialnego wygłosił również homilię, w której wskazał na postać Maryi jako Matki, która nieustannie troszczy się o swoje dzieci. Po zakończonej procesji eucharystycznej ks. Mateusz Zięba udzielił wszystkim uroczystego błogosławieństwa prymicyjnego.

Ks. Mateusz Zięba został skierowany do pracy w parafii pw. św. Barbary w Tarnobrzegu.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img