Modlitwa w 5. rocznicę śmierci śp. Ks. prał. Michała Józefczyka

Nowości

Autor

Pięć lat temu odszedł do Domu Ojca pierwszy proboszcz parafii na Serbinowie ks. prał. Michał Józefczyk. Z tej racji na każdej Mszy Świętej w modliliśmy się za śp. Ks. Michała Józefczyka. W sposób szczególny modlitwę z prośbą o łaskę życia wiecznego w Niebie zanosiliśmy na Mszy Świętej o godz. 17.00, której przewodniczył Ks. prał. dr Jan Biedroń. Ksiądz Proboszcz wygłosił również okolicznościową homilię, w której przypomniał postać śp. Ks. prał. Michała Józefczyka, wskazując na jego ogromne poświęcenie w służbie Bogu i człowiekowi.

Następnie o godz. 19.00 przy grobowcu na cmentarzu w Sobowie licznie zgromadzeni parafianie wdzięczni za dar kapłańskiego życia ks. Michała Józefczyka odmówili wspólnie modlitwę różańcową, którą poprowadził Ksiądz Proboszcz Jan Biedroń.

W tym dniu również o godz. 20.30 w kaplicy Wieczystej Adoracji wierni uczestniczyli w modlitwie za śp. Ks. prał. Michała Józefczyka.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img