Młodzi na medal: Wyjątkowe wyróżnienia dla zaangażowanych

Nowości

Autor

11 kwietnia 2024 roku, w czwartek o godzinie 19:00, sala LSO naszej parafii zamieniła się w miejsce szczególnych wyróżnień i radości. To właśnie tam odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia pamiątkowych medali oraz upominków związanych z przygotowaniem Misterium Męki Pańskiej oraz Triduum Paschalnego. Wydarzenie to było nie tylko okazją do uhonorowania zaangażowania młodych parafian, lecz także wyrazem wdzięczności dla ich pracy i poświęcenia.

Ks. Rafał Kusiak oraz Ks. Paweł Piędzio, duszpasterze odpowiedzialni za przygotowanie tych wyjątkowych dni, nie szczędzili pochwał dla zaangażowania młodzieży. Ich starania, poświęcenie czasu i wysiłek włożony w organizację Misterium Męki Pańskiej oraz Triduum Paschalnego były zauważalne i doceniane przez całą wspólnotę parafialną.

Spotkanie, które odbyło się w atmosferze radości, miało także swoje symboliczne znaczenie. Wręczenie medali było nie tylko sposobem na docenienie pracy, lecz także zachętą do dalszego zaangażowania się w życie parafii i kontynuowania dzieła ewangelizacji.

Nie zabrakło również chwil refleksji i modlitwy, które stanowiły integralną część tego wyjątkowego spotkania. Wspólna agapa, która zakończyła uroczystość, była doskonałą okazją do dzielenia się wrażeniami i doświadczeniami oraz budowania więzi między uczestnikami.

Wydarzenie to było także doskonałą okazją do podkreślenia roli młodych w życiu parafii. Ich zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm stanowią niezwykle cenne wsparcie dla duszpasterzy i całej wspólnoty parafialnej.

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img