Dk. Adrian Trybulski zakończył praktykę duszpasterską w naszej parafii

Nowości

Autor

Dk. Adrian Trybulski po trzech miesiącach posługi kończy praktykę duszpasterską w naszej parafii.

6 maja 2022 r. Ks. prał. dr Jan Biedroń na zakończenie sprawowanej Mszy Świętej o godz. 18.00 podziękował dk. Adrianowi za czas posługi duszpasterskiej w naszej parafii i jednocześnie złożył życzenia, aby towarzyszyła mu asystencja Ducha Świętego na ostatnich etapach przed święceniami prezbiteratu.

Ksiądz Proboszcz poinformował, że dk. Adrianowi święcenia prezbiteratu zostaną udzielone 19 czerwca 2022 roku o godz. 10.00 w Bazylice Katedralnej w Sandomierzu. W naszej parafii Msza Święta prymicyjna będzie sprawowana w uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 10.00.

Jako wspólnota parafialna pamiętajmy o modlitwie w intencji dk. Adriana Trybulskiego, aby czas intensywnych przygotowań związanych z obroną pracy magisterskiej oraz rekolekcjami przed święceniami kapłańskimi został naznaczony Bożym błogosławieństwem.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img