Chcą służyć Chrystusowi – Nowi ministranci

Nowości

Autor

Pójdziemy naprzód, naprzód radośnie, podnosząc w góre swe czoła. Przed nami życie rozkwita w wiośnie odważnie, bo Jezus woła – to słowa hymnu Liturgicznej Służby Ołtarza, którego z dumą będą mogli śpiewać nowi ministranci w naszej parafii.

30 października 2022 r. podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 11.15 do grona Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii dołączyło siedmiu nowych ministrantów. Obrzędu włączenia dokonał Ks. prał. dr Jan Biedroń, który na znak przynależności do grupy liturgicznej, nałożył pelerynki nowym ministrantom.

W naszej parafii w tym roku szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza powiększyły się o 13 osób. Za formację we wspólnocie odpowiedzialny jest Ks. dr Rafał Kusiak. Spotkania organizowane są w czwartki i podzielone są na dwie grupy: o godz. 17.00 dla ministrantów; o godz. 19.00 dla lektorów. Miejscem spotkania jest sala parafialna.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img