Zapraszamy na rekolekcje “Oddanie33”

Nowości

Autor

Sekretariat Parafii
Sekretariat Parafii
tel. 15 823 17 67

Ksiądz Jerzy Woźniak, oddany kapłan na drodze zawierzenia Maryjnego napisał kiedyś: „Jeżeli każdy wierny mógłby takie 33-dniowe rekolekcje razem z Maryją przeżyć, to wówczas nastąpiłaby odnowa Kościoła i świata”.

Wychodząc naprzeciw tym słowom, jako kapłani posługujący w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu pragniemy zaprosić wszystkich parafian do udziału w 33-dniowych rekolekcjach zawierzenia się Bogu przez ręce Maryi.

33-dniowe ćwiczenia duchowe są wspaniałym narzędziem przygotowującym do oddania swojego życia Bogu za pośrednictwem Maryi. Rekolekcje te przynoszą łaskę uwolnienia, oczyszczenia, uzdrowienia i uświęcenia. Akt zawierzenia jest sposobem realizacji przyrzeczeń chrzcielnych, gdzie trud walki z sobą zostaje zamieniony w radość współpracy z Maryją, którą zaczynamy prawdziwie kochać.

Świadectwo Ks. Rafała o rekolekcjach:

Zachęcamy do udziału w rekolekcjach. Codziennie, począwszy od dnia 5 listopada (sobota) przez 33 dni o godzinie 20.30 będziemy wspólnie trwali na modlitwie i ćwiczeniach duchowych w Kaplicy Wieczystej Adoracji. Ważne jest, aby nie przerwać ciągłości rekolekcji. Jeśli ktoś będzie miał trudność w przybyciu do kaplicy w określonym dniu, zapraszamy do obecności za pośrednictwem Katolickiej Telewizji Serbinów.

By kogoś pokochać, należy go poznać. Mamy nadzieję, że zbliżenie się do Maryi przez modlitwę i rozważania, przybliży nas do Boga i świadomego życia duchowego.


- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img