Tornistry szkolne pobłogosławione!

Nowości

Autor

4 września podczas Mszy Świętej o godz. 11.15 zostały pobłogosławione tornistry przyniesione przez dzieci z naszej parafii. W tym dniu Ks. dr Rafał Kusiak wygłosił homilię, w której zachęcił dzieci do słuchania Pana Jezusa w różnych okolicznościach życia: w domu, w szkole i w kościele.

Na koniec Mszy Świętej Ksiądz Rafał pobłogosławił tornistry, a następnie do każdego z nich został przekazany słodki poczęstunek.

Jak co roku dzieci po zakończonej Mszy Świętej otrzymują “Ziarenka”. Nowością w tym roku jest plecak, w którym znajdują się niespodzianki oraz słodkie pyszności, a który również będzie co tydzień losowany przez dzieci.

Następne a zarazem ostatnie błogosławieństwo tornistrów w tym roku szkolnym już za tydzień o godz. 11.15. Serdecznie zapraszamy!

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img