Ogłoszenia duszpasterskie – 25.12.2023 r. – Boże Narodzenie

Nowości

Autor

Drodzy Parafianie i Goście,

Uroczystość Bożego Narodzenia uważana jest powszechnie za najpiękniejszą spośród wszystkich świąt. Owo piękno, ukryte jest w tajemnicy przyjścia Syna Bożego na świat. W Betlejem Bóg przyszedł do swoich, aby złożyć w ich sercu dobro.

Przychodzi i dziś, aby wydobyć dobro złożone w sercu człowieka. Gdy dzielimy się dobrem, Bóg rodzi się w nas i w naszym sercu nastaje Boże Narodzenie. Pozwólmy zatem, aby ta tajemnica nieograniczonej Miłości, wzmocniła w nas ducha wiary, cierpliwości, odwagi i czynienia dobra, a także by otwierała nas na dar ufnej nadziei zbawienia.

Drodzy Parafianie i Goście, życzę stałego zdumienia miłością Boga i blasku prawdy budzącej sumienia.

Duszpasterze

 1. Dziś – uroczystość Bożego Narodzenia;
  • Msze św. jak w niedziele;
  • o 1630 Nieszpory Świąteczne.
 1. Jutro – święto św. Szczepana – pierwszego męczennika;
  • Msze św. jak w niedziele;
  • Nie będzie Nieszporów o 1630.
  • o 1400 Msza św. na cmentarzu w Sobowie za zmarłych parafian w 2023 roku – przynosimy wigilijne świece.
- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img