Ogłoszenia duszpasterskie – 25.12.2022 r. – Boże Narodzenie

Nowości

Autor

Drodzy Parafianie i Goście,

 Jezus się rodzi! Chciejmy i my usłyszeć na ścieżkach naszego ziemskiego wędrowania wezwanie anioła,  aby wstać i pójść. Dlatego: pozostawmy sprawy tego świata i udajmy się do stajenki betlejemskiej – świątyni Pana, stańmy wraz z innymi przy żłóbku – ołtarzu, usłyszmy kwilenie Bożej Dzieciny – przytulmy Bożego Synai oddajmy Mu pokłon, przyklęknijmy i pozwólmy się dotknąć Bożej Miłości w Komunii Świętej.

Pragniemy życzyć, aby tegoroczne Święta pozwoliły Nam spotkać się z Nowonarodzonym Jezusem, abyśmy mimo zagrożonego pokoju i lęku przychodzili do świątyni, z radością powitali Go w Eucharystii, zaprosili do naszego życia w Komunii Świętej i ponieśli z odwagą współczesnemu światu.

Duszpasterze

Dziś – Boże Narodzenie życzenia

  • pierwsza Msza św. o 700;
  • o 1630 Nieszpory Świąteczne;
  • do 5 lutego włącznie nie będzie Mszy św. o 1115 w dolnym kościele, zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 113o do kościoła górnego.
 1. Jutro – Święto Świętego Szczepana – pierwszego męczennika.
  • Msze św. jak w niedziele
  • Nie będzie Nieszporów o 1630
  • o godz. 1400  Msza św. na cmentarzu w Sobowie w intencji zmarłych parafian
- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img