Ogłoszenia duszpasterskie – 24.12.2023 r. – IV Niedziela Adwentu

Nowości

Autor

 1. Dziś – Wigilia Bożego Narodzenia – zachowajmy polską tradycję tego dnia, tzn. wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz postny charakter wieczerzy wigilijnej, podczas której dzielimy się opłatkiem z najbliższymi, składamy sobie życzenia i modlitwą wspólną obejmujemy wszystkich drogich naszemu sercu, a szczególnie tych z naszego grona, którzy już odeszli lub ten wieczór będą przeżywali w samotności;
  • następne Msze św. o  830, 1000, 1130, 1300.
  • kolędowe czuwanie od 2300 – w imieniu młodzieży serdecznie zapraszamy;
  • Pasterka o północy.
 1. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia;
  • Msze św. jak w niedzielę, pierwsza o 700;
  • o 1630 Nieszpory Świąteczne;
  • do 11 lutego włącznie nie będzie Mszy św. o 1115 w dolnym kościele, zapraszamy dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 1130 do kościoła górnego.
- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img