Ogłoszenia duszpasterskie – 24.10.2021 r. – XXX Niedziela Zwykła

24.10.2021 r.
XXX Niedziela Zwykła

W październiku nabożeństwa różańcowe w dni powszednie: o godz. 1700 dla dzieci, o godz. 1830 dla młodzieży i starszych; w niedziele o godz. 1615.

1. Dziś XXX Niedziela Zwykła;
    • o 1615 nabożeństwo różańcowe.
  1. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża;
    • na Mszy św. o 1800 modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II;
  1. We wtorek parafialny dzień modlitwy o trzeźwość w rodzinach.
  1. W środę o 1500 Msza św. i spotkanie Wspólnoty Faustinum;
    • o 1630 spotkanie dla kandydatów na ministrantów – zapraszamy chłopców po I Komunii Świętej i starszych;
    • o 1800 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Nowennie spotkanie w sali parafialnej z posłańcami dobroci i przekazanie listu „Otwarte Serca” na listopad;
    • spotkanie Wspólnoty Rodzin Wielodzietnych.
  1. W czwartek święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza;
    • o 1800 Msza św. i spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.
  1. W sobotę po Mszy św. o 1800 spotkanie przed bierzmowaniem dla klas 7
  1. W przyszłą niedzielę XXXI Niedziela Zwykła;
    • o 1615 nabożeństwo różańcowe.
  1. Na nocne spotkanie z Jezusem Obecnym w Kaplicy adoracyjnej w najbliższym czasie zapraszamy mieszkańców ul. Marii Dąbrowskiej:
    • dziś – blok nr 8, m. 17-33.
    • jutro – blok nr 8, m. 34-50.
    • we wtorek – blok nr 9, kl. 1 i 2.
    • w środę – blok nr 9, kl. 3 i 4.
    • w czwartek – blok nr 10a.
    • w piątek – blok nr 11, kl. 1 i 2.
    • w przyszłą niedzielę – blok nr 11, kl. 3 i 4.
  1. W tym tygodniu dyżur przy kościele pełnić będą mieszkańcy domków przy ul. Dąbrówki. Prosimy o podjęcie dyżuru w poniedziałek i piątek. Sprzątającym w ubiegłym tygodniu składamy Bóg zapłać.
  1. Trwają prace przy remoncie wieży kościelnej. Wyłączony jest jeden pas schodów głównych.
  1. Zarząd Osiedla Serbinów i Społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 serdecznie zapraszają na tarnobrzeski festiwal ciast, który odbywa się przed Kościołem oraz w Szkole Podstawowej nr 10. Pieniądze zebrane z akcji będą wsparciem na leczenie 3 letniego Leona Kuszaja.
  1. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 1400 w naszej Katolickiej TV Serbinów jest emitowany Koncert Życzeń. Nadawany jest również program zatytułowany: „Duchowy poradnik”.
  1. Bóg zapłać za zaangażowanie w prace prowadzone przy kościele i ofiary składane na potrzeby parafialne.
  1. Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego tygodnia, a obchodzącym imieniny oraz świętującym swoje urodziny lub rocznice wypraszamy Boże błogosławieństwo.