Modlitwa, radość i wspólnota – Spotkanie opłatkowe LSO, Scholi i Rodziców

Nowości

Autor

7 stycznia 2024 roku w naszej parafii odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Scholi wraz z Rodzicami. Cała wspólnota zgromadziła się, aby świętować, dziękować i dzielić się opłatkiem, tworząc wyjątkową atmosferę radości.

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej, której przewodniczył Ks. dr Rafał Kusiak, gorąco modląc się za dzieci i młodzież związaną z parafią. Jego modlitwa niosła w sobie życzenia błogosławieństwa, mądrości i siły dla młodych ludzi, którzy aktywnie uczestniczą w życiu parafii.

Na zakończenie Liturgii, podczas ogłoszeń duszpasterskich, Ksiądz Proboszcz wyraził serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w posługę przy parafii. W szczególności skierował swoje słowa wdzięczności do Rodziców, Opiekunów jak również ministrantów, lektorów oraz członków scholi za ich nieocenioną pracę na rzecz wspólnoty parafialnej. Podkreślił wagę ich codziennej służby, która przyczynia się do godnego przeżywania Liturgii i budowania więzi we wspólnocie lokalnego Kościoła.

Po Mszy Świętej wszyscy uczestnicy spotkania udali się na agapę. Uczta została poprzedzona modlitwą, którą poprowadził Ks. prał. Jan Biedroń – proboszcz parafii. Następnie wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem, życząc sobie Bożego błogosławieństwa.

Wspólne kolędowanie zakończyło to wyjątkowe spotkanie opłatkowe, pozostawiając w sercach uczestników piękne wspomnienia i wzmacniając ducha wspólnoty parafialnej.

 

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img