Modlitwa i braterstwo przy figurze Bożego Serca

Nowości

Autor

3 czerwca 2023 roku w Tarnobrzegu-Serbinowie, przy figurze Bożego Serca, odbyło się spotkanie w ramach modlitewnej akcji męskiego różańca. Wspólnej modlitwie przewodniczył Ks. dr Rafał Kusiak.

Mężczyźni z różnych grup wiekowych zebrali się w jednym miejscu, aby wspólnie oddać cześć Matce Bożej poprzez modlitwę różańcową. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wprowadzenia ks. Kusiaka, który podkreślił wagę różańca jako narzędzia duchowego, umożliwiającego pogłębienie relacji z Bogiem.

Atmosfera spotkania była pełna skupienia i wewnętrznego skupienia. Mężczyźni modlili się oddając swoje intencje i prośby Matce Bożej. Wspólne odmawianie różańca było świadectwem wiary

Po zakończeniu modlitwy ks. Kusiak wyraził wdzięczność za zaangażowane i uczestnictwo w różańcu. Zachęcił mężczyzn do kontynuowania praktyki różańcowej jako ważnego elementu ich życia duchowego.

Kolejna edycja męskiego różańca w Tarnobrzegu-Serbinowie stanowiła piękne świadectwo wiary i zaangażowania mężczyzn w praktykowanie modlitwy.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img