Jezu ufam Tobie – Uwielbili Boże Miłosierdzie

Nowości

Autor

W naszej parafii w święto Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 miało miejsce nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, które jednocześnie było dziękczynieniem za na­wiedzenie rodzin przez Obraz Je­zusa Miłosiernego, za codzienną Go­dzinę Miłosierdzia – naznaczoną Koronką do Bożego Miłosierdzia i przeżywaniem Najświętszej Eucha­rystii.

W tym dniu do wspólnej modlitwy w sposób szczególny włączyła się wspólnota Faustinum działająca w naszej parafii. Nabożeństwo rozpoczęło się od wystawienia Najświętszego Sakramentu. Zwieńczeniem modlitw była Koronka do Bożego Miłosierdzia, a następnie sprawowana była Msza Święta przez duchowego opiekuna wspólnoty Ks. Pawła Gutka.

W naszej parafii wspólnota Faustinum ma spotkania w ostatnie środy miesiąca. Jej działalność związana jest z kultem Bożego Miłosierdzia oraz ze świadczeniem dzieł miłosierdzia.

- Uroczysta Nowenna -spot_img

Kalendarium

Polecamy

spot_img